Genel

JBL,RAZER KRAKEN ,BEATS SERİSİ KULAKLIKLARDA BİR TARAFTAN SES GELMEME SORUNU(KRONİK)

sıvı teması,kablo kopması,cızırtılı ses,şarj olma sorunu,yalancı şarj (cihaz şarjdayken cihazda şarj ışığı yanar fakat pil hep boştur),kulaklıkların birinden yada ikisindende ses gelmeme sorunu vb. durumlar hemen hemen her marka model kulaklıkta alışılagelmiş sorunlardır.

kalınlığı 1.5mm olan bir kablo günün birinde bazı sebeplerden ötürü kopabilir yıpranabilir ve görevini yapamaz.şarj voltajını taşıyorda olabilir sürücülerede iletişim sağlıyor olabilir.kopması anında ya hoprlörün biri çalışmaz,ya ikisi çalışmaz,konumuna göre şarj bile olmaz.kulaklık stabil çalışmaz.sorunun kaynağına göre elimizden gelen müdahaleyi profesyönelce ortaya koymaktayız.

şarj sokedi tamirine gelipte voltajı sağlıklı çekip açılmayan sıvı temaslı kulaklarla sıksık karşılaşıyoruz.tabi kullanıcılar kulaklığa yağmur suyunun bile temas etmediğini söyleselerde powerboardun olduğu kısmı incelediğimizde stereo kabloların ve şarj kablolarının girdiği soketlerde küf renginde korozyonla sıksık karşılaşıyoruz.sebebide kulaklıkları koruyan pedlerin emici özellikte olması ;kulaklık pedlerinin vücudun kulak ile boyun kısmındaki teri emerek,güçkartına iletmesidir..

profesyönel müdahale gerektiren durumlarda kulaklığınıza müdahale etmek isterseniz yapılması size ya çok pahalıya malolur,yada kulaklığınız çöp olur.

pc nin portuna bağlıyken ayak çarpması sonuçu anakartındaki tüm çipleri patlayan asus rog oyuncu kulaklıkları bile geldi elimize.böyle durumlarda biz bile çaresiz kalabiliyoruz..çünkü malesef bazı anakartları hiçbirşekilde temin edemeyebiliyoruz.

biz prensipte ilkelden tamir yoluna gidiyoruz.sıfır kart temini herzaman enson şık.hem daha az masraflı hem daha erken.hemde tamir sektörü canlanmış oluyor.

sayfamızda before-after görselleriyle hizmet vermeye devam edeceğiz.

1.5 mm lik stereo ses kablolarıyla çalışmak gerçekten emek isteyen bir uğraş.1 santimlik bir yuvarlağın içinde sürücüye müdahale etmek o alanda havya ile çalışmakta öyle.

heleki başparmağın yarısı büyüklüğünde bir kontroller ünitesinde kablolama yapmak lehimleme yapmak çokçok zor bir iş..

kulaklığınızdan memnunsanız,arızalı bir durum meydana geldiğinde çöp olsun istemiyorsanız bize ulaşın.

cepten ve whatsapp’tan doğrudan ulaşabilirsiniz..(sitedeki mesajları iş yoğunluğundan dolayı doğrudan cevaplayamayabiliyoruz.acil cevap bekliyorsanız? )

Behzat Güler

05058854714

KALİTE PAHALIDIR…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir