Genel

Ankara dikmen bluetooth kulaklık tamiri

BLUETOOTH KULAKLIK TAMİRİ JBL,BEATSSOLO WİFİ,SONY,HUAWEİ,SAMSUNG…

Kablolamadan anakart tamirine soketten pil değişimine yedek parça temin edebildiğimiz sürece herçeşit kulaklığın tamirini yapmaktayız.

kafaüstü kulak içi bluetooth kulaklıklara teknik servisimizle hizmetinizdeyiz.kulaklık temizleme,ses sorunları cızırtılı sesler driver sorunları kopuk kablolar sıvı teması düşme sonucu pasif olan kulaklıklar vb. sorunlarda bize ulaşın.

a dan z ye tüm kuaklıklara bakıyoruz tabi pahada değerse.

50 liralık 100 liralık kulaklıkların sadece teknik servisi 80 tl buna nazaran sizden ricamız tamirine değecek cihazlar için bize ulaşmanız.

kablolama ve tamirat meşakkatli iş.heleki mimarisi çok milimetrik hassas ve detaylı olan kulaklıklar için ciddi emek ve vakit harcıyoruz.sıfırı 2000 tl civarı kulaklığın 2nci elini 800 yada 1000 tl ye bulabileceğini iddia eden müşteriler 150 tl ila 250 tl bandındaki tamirat ücretini çok bulup malesefki kırıcı olmaya çalışıyorlar lakin işçiliğimiz ve gayretimizle hemen hemen tüm müşterilerimizi memnun etmeyi başardık..

kulaklıkların marka ve modeline göre fiyat verecek olsak piyasasının yarısına tamir ücreti söyleriz.buna nazaran 2000 liralık kulaklığıda 200 tl ye 250 tl ye tamir ettiğimiz oldu.

şuda bir gerçek herkes kendi nasibini yer.kimsenin işini zorla yapmıyoruz.

müşterilerin estetik takıntısı olmamasıda bizim işimizi kolaylaştırıyor.mümkün mertebe işleri kırıksız çıkıksız teslim ediyoruz..çalışsın yeter diyen tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.galerime en son tamir ettiğim 2 adet kulaklığın resmini kartvizitimle beraber yükleyeceğim

JBL E50BT ANAKART TAMİR EDİLDİ SOKET TAMİR EDİLDİ
BEATSSOLO WİFİ 3 SOL KULAKLIKTAN SES GELMİYORDU.SORUNSUZ ÇALIŞIYOR V 🙂

Ankara dikmen bluetooth kulaklık tamiri” üzerine 2 yorum

  1. Bluedio T7 kulaklığım var, bir kulaktan hiç ses gelmiyor. Yazdıklarınızı okudum, samimiyetinize güveniyorum, ben kulaklığı 250 tl.ye Aliexpress den almıştım, tamir ettirmeye getireyim mi, değer mi, tecrübelerinize binaen arıza büyükmüdür, onarım için getireyimmi, yenisini mi alayım. Cevap verirseniz memnun olurum

    1. suanki ederi tamir etmeye değerse bence 5tamir ettirin..aliexpressten malzeme almak biraz sıkıntılı ama siz bilirsiniz.ben üzerime düşeni seve seve yaparım.
      yalnız son bir ay işleri bazı özel durumlardan ötürü serdim yaydım.size iyigeceler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir